Oferujemy profesjonalne, szybkie i niezawodne usługi poligraficzne. Jedną z realizowanych przez nas opcji jest nowoczesny druk cyfrowy. Znajduje on zastosowanie zwłaszcza przy obsłudze niskonakładowych zleceń. Dzięki tej technice możemy tworzyć nawet pojedyncze egzemplarze broszur, kalendarzy czy fotografii, nie rezygnując z wysokiej jakości powielanego obrazu.

Druk cyfrowy nie wymaga od nas wcześniejszego przygotowania sprzętu, nie ma konieczności formowania matryc. Wystarczy, że klient dostarczy zapis na dowolnym nośniku elektronicznym i natychmiast przystępujemy do pracy. Metoda ta zapewnia też dużą elastyczność działań - istnieje możliwość spersonalizowania każdej kolejnej odbitki i bezproblemowej zmiany parametrów. W efekcie otrzymujemy wierne odwzorowanie odznaczające się intensywnymi kolorami i doskonałym kontrastem.

Kiedy druk cyfrowy jest najlepszym rozwiązaniem?

Technika ta stanowi najlepszy wybór przy niewielkich nakładach oraz wszelkich zleceniach jednorazowych. Druk cyfrowy można nanosić na różne podłoża, stosować do rozmaitych gramatur i formatów. Jak już wspominaliśmy, jest to usługa, na której rezultaty nie trzeba długo czekać. Opłaca się również pod względem ekonomicznym, pod warunkiem, że nie ma potrzeby tworzenia bardzo wielu odbitek.

W ten prosty sposób powstają efektowne, atrakcyjnie wizualnie materiały reklamowe, foldery, etykietki, zaproszenia na uroczystości, plakaty, prace dyplomowe, tomiki.

Wysokiej klasy urządzenia

Naszym atutem jest nowoczesne zaplecze maszynowe. Dysponujemy niezawodnymi urządzeniami do drukowania metodą cyfrową, pochodzącymi od renomowanych producentów, takich jak Canon i Konica Minolta. Dlatego też możemy zaproponować naszym klientom bardzo realistyczne odwzorowania, intensywne kolorystycznie i bogate w szczegóły.

Zapraszamy do Wydawnictwa Bernardinum wszystkich zainteresowanych uzyskaniem najlepszej jakości odbitek - materiałów reklamowych, prac naukowych, certyfikatów i wielu innych. Zlecenia realizujemy szybko i sprawnie.

Dzięki niej możemy szybko realizować niskonakładowe zlecenia i drukować nawet pojedyncze sztuki fotografii o intensywnych kolorach i doskonałym kontraście.

Regularnie wymieniamy nasze urządzenia oraz dbamy o ich kalibrację i pełne zarządzanie kolorem.

Oto nasze urządzenia cyfrowe:

Kolor 4+4:
Canon imagePRESS C650, maksymalny arkusz 330 x 762 mm
Konica Minolta AccurioPRESS C6100, maksymalny arkusz 330 x 487 mm

Czarny 1+1:
Konica Minolta bizhubPRESS 1250, maksymalny arkusz 324 x 483 mm