Drukarnia pomorskie – o nas

Celem naszej drukarni jest kreowanie szeroko pojętej kultury narodowej oraz popularyzacja nauki Kościoła, poprzez druk szerokiej gamy wydawnictw książkowych i czasopism. Jednocześnie świadczymy usługi wykonując wszelkiego rodzaju druki oraz usługi introligatorskie dla klientów indywidualnych oraz dla firm.

Naszym głównym atutem jest wykwalifikowany i doświadczony, pełen pasji i zaangażowania zespół. Możemy pochwalić się także nowoczesnym systemem zarządzania zgodnym z normą ISO 9001:2015

Doświadczeni drukarze i system zarządzanie ma niebagatelne znaczenie, ale równie istotne we współczesnym drukarstwie jest zaplecze techniczne. Posiadamy nowoczesne maszyny umożliwiające szybki i ekonomiczny druk offsetowy oraz niezbędne do wykonywania wysokiej jakości druku cyfrowego urządzenia.

 

DRUKARNIA

Jesteśmy drukarnia stojącą na solidnych fundamentach finansowych z korzeniami głęboko osadzonymi w historii drukarstwa, która sięga w Pelplinie aż do 1830 roku.

ROZWÓJ

Stawiamy na ciągły rozwój, wysoką jakość produktów oraz terminowość w realizacji usług. Trzymając się tych zasad, od wielu lat spełniamy oczekiwania naszych klientów.

ZESPÓŁ

Wieloletni pracownicy - specjaliści w swoim fachu, nieustannie podnoszący swoje kompetencje, tworzą zespół, który stanowi najwyższą wartość naszej firmy.

JAKOŚĆ

Najwyższa jakość to efekt synergii wcześniej wymienionych czynników. Zapewnia ją system zarządzania zgodny z normą ISO 9001:2015

 

 

Solidna drukarnia zaprasza do współpracy:

Drukujemy: książki, czasopisma, broszury, plakaty, wizytówki, teczki, ulotki i foldery, kalendarze.

tel: 503 070 767

Wydawnictwo Bernardinum Sp. z o.o. / ul. Bpa Dominika 11, 83-130 Pelplin
NIP: 5932459521, Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy pod nr KRS: 000024514

Polityka prywatności