O drukarni Bernardinum

Celem drukarni Wydawnictwa Bernardinum jest kreowanie szeroko pojętej kultury narodowej oraz popularyzacja nauki Kościoła poprzez druk szerokiej gamy wydawnictw książkowych i czasopism. Jednocześnie świadczymy wysokiej jakości usługi dla firm i klientów indywidualnych, wykonując wszelkiego rodzaju wydruki oraz prace introligatorskie.

Naszym głównym atutem jest wykwalifikowany i doświadczony, pełen pasji i zaangażowania zespół. Możemy pochwalić się także nowoczesnym systemem zarządzania zgodnym z normą ISO 9001:2015

Doświadczeni drukarze i system zarządzanie ma niebagatelne znaczenie, ale równie istotne we współczesnym drukarstwie jest zaplecze techniczne. Posiadamy nowoczesne maszyny umożliwiające szybki i ekonomiczny druk offsetowy oraz niezbędne do wykonywania wysokiej jakości druku cyfrowego urządzenia.

 

DRUKARNIA

Jesteśmy drukarnią stojącą na solidnych fundamentach finansowych, z korzeniami głęboko osadzonymi w historii drukarstwa, która sięga w Pelplinie aż do 1830 roku.

ROZWÓJ

Stawiamy na ciągły rozwój, wysoką jakość produktów oraz terminowość w realizacji usług. Trzymając się tych zasad, od wielu lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów.

ZESPÓŁ

Wieloletni pracownicy, specjaliści w swoim fachu, nieustannie podnoszący swoje kompetencje, tworzą zespół, który stanowi najwyższą wartość naszej firmy.

JAKOŚĆ

Najwyższa jakość to efekt synergii wcześniej wymienionych czynników. Zapewnia ją system zarządzania zgodny z normą ISO 9001:2015

 

 

Solidna drukarnia zaprasza do współpracy:

Drukujemy: książki, czasopisma, broszury, plakaty, wizytówki, teczki, ulotki i foldery, kalendarze.

tel: 722 277 260

Wydawnictwo Bernardinum Sp. z o.o. / ul. Bpa Dominika 11, 83-130 Pelplin
NIP: 5932459521, Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy pod nr KRS: 000024514

Polityka prywatności